Kullanıcı Yorumları

Katkıda Bulunun

Görüşlerinizi Yazın

Kullanıcı Yorumları

Hakkımızda ne demişler?

Vakit kazandıran hizmet
"İl dışından gelmeden sayenizde istanbul'da bulduğum bir aracın ekspertiz raporuna kolaylıkla ulaştım. Araç bana söylenen gibi çıkmadığı için hem almaktan hemde boş yere gelmekten kurtulmuş oldum.Çok teşekkürler.”
- Kemal Tunç
Çok ilgili bir ekip
“Sisteminizi uzun süredir takip ediyordum. İlk aracım olacağı için kötü süprizlerle karşılaşmamak için sizden destek almam çok iyi oldu. Alacağım aracı size bildirerek doğru bir araç almamda yardımcı oldunuz. Teşekkürler!”
- Ecrin Kaya
Az daha kandırılıyordum!
“Ekspertiz yaptırmadan araç alacakken size ulaşmam sonucu beni doğru yönlendirmeniz sayesinde, hasar kayıtlı araç almaktan son anda kurtuldum. Piyasanın bu kadar yalan dolan insanlarla dolmuş olması şaşırtıcı. Hizmetinizden çok memnun kaldım. Doğru yoldasınız.”
- Buğra Kılıçaslan
İl dışından kolaylık
“Erzurumda oturmama rağmen, istanbul'dan bulduğum araç için öncesinden sizlerden ekspertiz talep ediyorum. Bu bana çok büyük avantaj sağlıyor. Genelde 5 araçtan 2'sinde araç sahibinin söylediği bilgiler çıkmıyor ve almaktan vazgeçiyorum. Hem zamani hemde yol parası vermekten kurtuluyorum.”
- Kenan Uğrak
Tereddütlerim vardı
“İlk başta çok tereddütlerim vardı. Ben olmadan yapılan ekspertiz raporuna güvenebilirmiyim diye?, fakat sonrasında sizlerden gelen detaylı ekspertiz raporları, araç ekspertiz anı resimler ve videoalar oldukça güven verdi. Eksiksiz bir araç aldım sayenizde. Güzel ve güvenilir hizmet. ”
- Ali Erdem
Güvenilir Hizmet
“Bir arkadaşımın tavsiye etmesi üzerine sizlerden ekspertiz talebinde bulundum. Benim adıma araç sahibiyle buluşup, anlaşmalı servislerinizde ekspertiz yaptırıp bana rapor gönderdiniz. İş yerinden 2-3 saat izin almam imkansızdı, bu hizmetinizle hem rapora kolay ulaştım hem tecrubelerinize.”
- Hakan Altınbilek
Vip hizmetleriniz
“Satın alacağım aracın ekspertizinden öte, aracın fiyatı ve donanım özellikleri hakkında bilgi almam gerekiyordu. Vip hizmetinizden çok memnun kaldım. Kafamda kalan tüm soruları çözmüş oldum. ”
- Feraye Alemdaroğlu
Araç değerlendirme
“Ya bu hizmet harika. alacağım araç hakkında o kadar çok bilgiye ihtiyacım vardıki anlatamam. Hepsine bir bir açıklama yaptılar. Artık aracımın uzmanı oldum, pert ile ağır hasar kaydının aynı olduğunu öğrendim :) bu bile yeter bana. çok teşekkürler.”
- Ahu Yıldız
Kazançlı Çıkarsınız
“5.aracımıda bu hizmeti kullanarak satın aldım. Aracı buluyorum, randevu alıyorum ve tüm sonuçlar mail ile bana geliyor. Araç resimlerde hatasız gözüküyor, sonuçlar gelince araç neredeyse komple çizik ve ezik çıkıyor. Bu hizmetle en azından bozuk çıkan araçlar için vakit harcamamış oluyorum. Güzel hizmet.”
- Metin Aydın
Profesyonel hizmet
“Farklı kurumsal kuruluşların desteğini almış bir girişim. 4 yıldır sorunsuz kendileriyle çalışıyorum ve çok memnunum. Bazen raporlar biraz gecikebiliyor, fakat bunuda mazur görüyorum tabi.İtü'lülere indirim bekliyoruz.”
- Ekrem Ateş
Hızlı sonuç
“Keşke farklı illerdede aynı hizmeti verebilseler. İstanbul dışında birçok araç buluyorum fakat araç sahibine güvenip gidemiyorum. Umarım yakında diğer illerede açılırlar. İstanbul içinde çok iyiler.”
- Sezai Çetinkaya
1 2