Online Oto Ekspertiz

Online Oto Ekspertiz Nedir?

Online Hizmet; Vakti olmayan kullanıcıların araç ekspertiz raporlarını kolaylıkla yaptırmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Farklı illerde olan kişilerin, bilmedikleri ve görmedikleri araçlar için İstanbul'a gelmeden ekspertiz raporlarına kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktadır.

Ototespit.com'da yapılan araçların %60'indan fazlasının, araç sahibinin alıcı kişiye söylediklerinden ekspertiz sonrası farklı sonuçlar çıkmıştır. Söylenenlerin aksine, ekspertiz sonrası farklı boyalar, değişen parçalar, kötü kullanım, aldatıcı resimler gibi olumsuzluklar görüşmüştür.Böylelikle; Online randevu alan müşterilerimiz hem il dışından boş yere gelmemiş oluyor hemde iş yerlerinden izin alma dertleri ortadan kalmış oluyor.

Online randevu ile aynı gün içerisinde talep ettiğiniz aracın ekspertiz raporu anlaşmalı servislerimiz tarafından, ototespit denetiminde yapılıp rapor edilmektedir. Hem servislerde vakit kaybetmemiş olursunuz, hemde en doğru ve güvenilir ekspertiz raporuna kolaylıkla ulaşmış olursunuz.

Online ekspertiz raporunda, 6 sayfalık detaylı ekspertiz raporu sunulmaktadır. Bununla beraber aracın dışındaki mevcut durumlar, çizik, ezik, göcük ve hatalı parçaların fotoğraflanması, video kayıtlarının alınması gibi ek özelliklerde alıcı kişininin mail adresine ulaştırılır.

Türkiye'nin ilk Online Ekspertiz Raporu, "Ototespit.com" TTNET, İTÜ, SABANCI ÜNİ ve TÜRKTELEKOM firmaları ile stratejik ortaklık yapısı olup, startup desteği almıştır.