Online Ekspertiz

Vip Ekspertiz Nedir?

Vip Ekspertiz; Satın alınan araçların piyasa değerine, ikinci el süreçlerine tam olarak hakim olmayan ya da tereddütleri olan kullanıcılarımıza destek sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Ototespit.com'dan satın alacağınız vip. paket ile; alacağınız aracın detaylı piyasa araştırması yapılmaktadır. İkinci el satış kanalları, ototespit ikinci el satış verileri ile kullanıcılarına fiyat görüşünde bulunmaktadır.

Satın alınan araçların birçoğu farklı donanımlarda satılmaktadır. Model ve yıl olarak aynı isimler altında farklı özelliklere sahip olan araçların alıcı kişiler tarafından detaylı araştırılmadığı takdirde hem özelliklerden marum kalınması hemde değerinde bir alımın yapılmamasını sağlar.Ototespit bu durumda müşterilerine satın alınan aracın tüm ek özelliklerini araştırır ve alınmak istenen araçlardaki özelliklerle karşılaştırma yapar.

Aracın piyasa araştırması ve donanım özelliklerinin saptanması ile kullanıcı satın almak istediği aracın tüm detaylarını kolaylıkla öğrenmiş olur. Bazı durumlarda ilanlarda yazan bilgiler ile ekspertiz sonrası araştırılan bilgilerin yanlış söylendiği saptanmıştır. Kullanıcıların en doğru bilgiye vip. paket ile ulaşmış oluyorlar.

Türkiye'nin ilk Online Ekspertiz Raporu, "Ototespit.com" TTNET, İTÜ, SABANCI ÜNİ ve TÜRKTELEKOM firmaları ile stratejik ortaklık yapısı olup, startup desteği almıştır.